Otopark

HAKKIMIZDA

SPOR VE SAVUNMA SANATLARI MERKEZİ

2010 yılından beri Nişantaşı'nda Şişli Öğretmenevi içerisinde faaliyet gösteren Fitroom, 2015 ocak ayı itibari ile tamamen yenilenerek siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.

Önce Sağlık ve 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Fitroom, bir sağlıklı yaşam, savunma ve spor merkezidir. Eğitmenlerinin tamamı alanlarında uzman bireysel antrenörlerden oluşan ekibi ile seçkin müşterilerine birebir ilgi göstererek hizmet vermektedir.

Fitroom olarak sektörün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek sürekli gelişen bir anlayış ile yolumuza devam ediyoruz. Özellikle kadınlara ve çocuklara yönelik savunma derslerimiz sayesinde, gündelik yaşamımızda karşılayabileceğimiz istenmeyen olaylar karşısında kendimizi daha güvende hissetmenizi sağlamaktayız.  

Fitroom, spor kültürünü yaygınlaştırmak; her yaşta ve her kesimdeki insan için sağlık, huzur ve mutluluk veren, yaşam kalitesini arttıran, sporu yaşam felsefesi olarak benimseyerek ve herkesi bu düşünce doğrultusunda spora davet etmektedir.

VÜCUDUNUZ HER ŞEYİ YAPABİLİR, İKNA ETMENİZ GEREKEN BEYNİNİZDİR.

KENDİNİZİ GELİŞTİRMENİZİN SINIRI YOKTUR.

LİMİT SİZSİNİZ...